Start now what you j... • 4d
I would love to have a streat side snack packed with protein , if it gets at a price lower than 100 rupee for atleast 15 - 20 grams of protein . As I already Consume protein bars and shakes which costs me around 80 - 90 rupees for 20 grans of protein
Download the medial app to read full posts, comements and news.