Okay so my First Task is they gave that I have to convince 3 People to buy there course which are really great by the way and then they will promote me. ๐ค
What are your thoughts of doing lab grown saffron farming? It's worth it but making of lab cost aproxx 10L and selling price in 1 year 8L to 10L (approx).
Wonna buy 100%lab certified natural gemstones? You are at the right place whatsapp 7338535534 for buying any thing related gemstones like rudraksha malas vastu products and all
so i am a tech student and i want to upgrade myself with new skills as well as enhance my profile on linkdin with certificates . i need some courses which are free and provide free certificates also. i am more into ai field.