Wanna create somethi...ย โขย 11m
What if we make a 450ml pack of flavoured water at the price of โน20 ??
Hey I am on Medialย โขย 5m
PureSip โ Affordable Drinking Water for All Provide clean, affordable, and hygienically packaged drinking water at โน5 for 500ml and โน10 for 1L, significantly lower than the market price of โน20 per bottle. This will be achieved by partnering with wate
See More18 || enterpreneurย โขย 10m
in previous some post I had posted an idea of creating edible food packing and got good response from everyone. Now here's come the pricing problem a batch of creating a 100 450ml container cost around 2680rupees, which make the price of each contain
See MoreDownload the medial app to read full posts, comements and news.